packpol
opakowania w każdym kształcie, kubki papierowe, tacki papierowe

Oferta firmy PACKPOL

Kubki papierowe

tacki papierowe
Ø 70 mm
Wysokość: 92 mm


Kubek papierowy 180 ml.
Wykonany z wysokiej jakości biodegradowalnego papieru w kolorze białym.
Skład: papier biały eco.
Przechowywać w suchym i wilgotnym miejscu.

Kubek pakowany jest po: 100 sztuk.
Cena: 11 zł netto/opakowanie
Minimalne zamówienie: 1 karton zbiorczy (30 opakowań)

Niska cena i wysoka jakość gwarantuje Państwu komfort pracy.

Charakterystyka
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ekologicznych kubków papierowych jednorazowego użytku. Zostały one wyprodukowane z najwyższej jakości biodegradowalnego papieru zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania i czystość biologiczną oraz chemiczną. Biały kolor gwarantuje, że do produkcji nie użyto szkodliwych dla zdrowia farb i barwników. Jest to produkt polski, posiadający atest do kontaktu z żywnością i z przeznaczeniem do napojów gorących. Wyróżnia się trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. Nie ma ryzyka odkształcenia i oblania się napojem. Kubki o pojemności 180 ml pakowane są po 100 sztuk. 

Zastosowanie kubków papierowych
Jednorazowe kubki pozwalają cieszyć się smakiem napoju bez konieczności sprzątania i zmywania. Po użyciu kubek można wyrzucić do kosza – nie ma bowiem ryzyka zanieczyszczania środowiska. Wystarczy wyjąć kubki z opakowania, by móc je natychmiast użyć. Doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach oraz cukierniach oferujących napoje na wynos. Będą niezbędne na imprezach plenerowych i cateringach. Z powodzeniem mogą być stosowane w dystrybutorach napojów w zakładach pracy, szkołach i instytucjach publicznych. Warto zaopatrzyć się w nie również do celów prywatnych, na wszelkiego rodzaju wyjścia i imprezy plenerowe.

Zalety kubków papierowych
Dzięki stosowaniu oferowanych przez nas kubków jednorazowych sprzątanie po imprezie firmowej lub sportowej oraz w punkcie gastronomicznym nie wymaga dużego nakładu pracy, gdyż każdy zużyty kubek trafia do kosza. Zajmuje to znacznie mniej czasu niż zmywanie. Dzięki zastosowanemu do produkcji materiałowi jest to produkt ekologiczny, co ma ogromne znaczenie w obecnych czasach. Pozwala na oszczędność wody koniecznej do zmywania tradycyjnych kubków i nie przyczynia się do zaśmiecania ziemi niedegradowalnym plastikiem.
Kubki papierowe z biodegradowalnego papieru zapewniają komfort użytkowania i stanowią doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie podawane są napoje. Produkt docenią zwłaszcza osoby dbające o środowisko naturalne.


 
 
line