packpol
opakowania w każdym kształcie, kubki papierowe, tacki papierowe

Oferta firmy PACKPOL

Tacki papierowe

tacki papierowe

Tacka papierowa.
Wykonana z wysokiej jakości biodegradowalnego papieru w kolorze białym. Tacka jest sztywna i twarda co umożliwia przechowywanie narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych.

Skład: papier biały eco.
Przechowywać w suchym i wilgotnym miejscu.Kubek pakowany jest po: 100 sztuk.
Cena: 10 zł netto/opakowanie
Minimalne zamówienie: 1 karton zbiorczy (30 opakowań)

Niska cena i wysoka jakość gwarantuje Państwu komfort pracy.
tacki papierowe
Tacka papierowa EKO.
Wykonana z wysokiej jakości biodegradowalnego papieru w kolorze białym. Tacka przeznaczona do przechowywanie narzędzi stomatologicznych.
Skład: papier biały eko
Przechowywać w suchym i wilgotnym miejscu.

Tacka pakowana jest po: 100 sztuk.
Cena: 11 zł netto/opakowanie
Minimalne zamówienie: karton zbiorczy

Niska cena i wysoka jakość gwarantuje Państwu komfort pracy.

Charakterystyka
Tacki z biodegradowalnego papieru to niezbędne wyposażenie każdego salonu kosmetycznego i gabinetu stomatologicznego. Materiał, z którego zostały wykonane, podlega recyklingowi, dzięki czemu ich używanie nie przyczynia się do zanieczyszczenia ziemi. Tacki mają prostokątny kształt i wysoki rant gwarantujący, że narzędzia nie spadną i nie ulegną zanieczyszczeniu. Duża sztywność tacki pozwala na łatwe jej przestawianie bez ryzyka  wysypania zawartości. Jest to produkt polski, bezpieczny w użytkowaniu, w uniwersalnym białym kolorze podkreślającym czystość.

Zastosowanie
Ekologiczne tacki papierowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest higiena na najwyższym poziomie. Zapewniają porządek w pracy i ułatwiają zachowanie bezwzględnej czystości. Można je dowolnie wykorzystywać, gdyż ich zastosowanie jest uniwersalne. Polecane są kosmetyczkom oraz gabinetom stomatologicznym. Ich biały kolor gwarantuje, że narzędzia nie będą miały kontaktu ze szkodliwymi dla zdrowia farbami i barwnikami. Wysterylizowane narzędzia pracy, przygotowane dla nowego klienta, będą na nich całkowicie bezpieczne. Wszystko to sprawia, że nie tylko tacka, ale także narzędzia pozostają świeże i higienicznie czyste.

Zalety papierowych tacek
Jednorazowe tacki papierowe mogą być usuwane wraz z innymi odpadami podlegającymi recyklingowi. Pozwala to zaoszczędzić czas, gdyż sterylizacja i czyszczenie po każdym użyciu nie są już wymagane. Wystarczy zmienić tackę, by bezpiecznie odkładać sterylne narzędzia lub akcesoria kosmetyczne. Każdy klient oraz pacjent ma dzięki nim zapewnioną odpowiednią higienę. Odkładane na tackę narzędzia będą zawsze pod ręką, zachowując sterylność i unikając kontaktu z blatem roboczym. Biały kolor produktu zwiększa wrażenie czystości. Sprzątanie stanowiska pracy po każdym kliencie zajmie teraz znacznie mniej czasu. 100 sztuk w opakowaniu wystarczy na dłuższy czas.
Tacki papierowe to najprostszy sposób na organizację pracy salonu kosmetycznego lub gabinetu stomatologicznego. Produkt zwiększa higienę i komfort pracy.

 
 
line